Home » Winnaars

2018

de Eerste prijs is voor                      Caroline Peeters

de Eervolle vermelding voor     Elleke van Wijngaarden

 

De jury bestond dit jaar uit keramiste Conny Pols (www.connypols.nl) 
en keramiste Connie Braanker (www.dekleister.nl)

2017   Winnaar Juryprijs        Marion Köhler       www.nvk-keramiek.nl/author/marion-kohler

           Eervolle vermelding    Saskia van Beek   www.saskiavanbeek.nl

2016   Winnaar juryprijs         Ton Erwich            www.galeriedebuut.nl

           Eervolle vermelding    Noëlle Lamers       www.de-rode-scherf.nl                                                                                                                         

2015   Winnaar juryprijs         Annet Leichel         www.annetleichel.nl

           Eervolle vermelding    Jos van Alphen      www.schalen-en-bokalen.nl

2014   Winnaar juryprijs         Paz Sanz Fle         www.pazsanz.nl

           Eervolle vermelding    Adelheid Glatt        www.adelheidglatt.tumblr.com

2013   Winnaar juryprijs         Carla de Vrijer        www.dekleinood.nl

           Eervolle vermelding    Lut Brackx              www.lutbrackx.be

2012   Winnaar juryprijs         Fernand Everaert   www.fernand-everaert.be

           Eervolle vermelding    Marga Boogaard     www.margaboogaard.nl

           Publieksprijs                Mario Buyk             www.maribu.nl

2011   Winnaar juryprijs          Conny Pols             www.connypols.nl

           Eervolle vermelding     Katja van Breedam www.katjavanbreedam.be

           Publieksprijs                Hes van de Voort     www.halfmoonraku.blogspot.com

2010   Winnaar juryprijs         Holger Weissmann   www.chw-keramik.de

           Publieksprijs               Gerreke van Veen     www.ecru.nl

2009   Winnaar juryprijs          Olga van der Lans    www.olgavanderlans.nl

           Publieksprijs                 Anita van Iersel        www.anitavaniersel.nl