Home » Winnaars

In 2019 zijn tgv de afgelasting geen winnaars gekozen.

De reprise van de 20ste editie vindt plaats in 2020.

We zijn benieuwd wie dan de gelukkigen zijn.

2019   Eerste prijs                      

           Eervolle vermelding        

 

Jaar Prijs Naam Website
2018 Winnaar Juryprijs Caroline Peeters www.carolinepeeters.nl
Eervolle vermelding Elleke van Wijngaarden www.keramel.nl
2017  Winnaar Juryprijs Marion Köhler   www.nvk-keramiek.nl/author/marion-kohler
    Eervolle vermelding Saskia van Beek  www.saskiavanbeek.nl
2016  Winnaar Juryprijs Ton Erwich   www.galeriedebuut.nl
    Eervolle vermelding Noëlle Lamers   www.de-rode-scherf.nl 
2015  Winnaar Juryprijs Annet Leichel   www.annetleichel.nl 
    Eervolle vermelding Jos van Alphen  www.schalen-en-bokalen.nl
2014  Winnaar Juryprijs Paz Sanz Fle  www.pazsanz.nl
    Eervolle vermelding Adelheid Glatt   www.adelheidglatt.tumblr.com
2013  Winnaar Juryprijs Carla de Vrijer  www.dekleinood.nl
    Eervolle vermelding Lut Brackx   www.lutbrackx.be
2012  Winnaar Juryprijs Fernand Everaert  www.fernand-everaert.be
    Eervolle vermelding Marga Boogaard   www.margaboogaard.nl
    Winnaar Publieksprijs Mario Buyk   www.maribu.nl
2011  Winnaar Juryprijs Conny Pols   www.connypols.nl
    Eervolle vermelding Katja van Breedam  www.katjavanbreedam.be
    Winnaar Publieksprijs Hes van de Voort   www.halfmoonraku.blogspot.com
2010  Winnaar Juryprijs Holger Weissmann  www.chw-keramik.de
    Winnaar Publieksprijs Gerreke van Veen  www.ecru.nl
2009 Winnaar Juryprijs Olga van der Lans www.olgavanderlans.nl
Winnaar Publieksprijs Anita van Iersel www.anitavaniersel.nl