Home » Deelnemers

1.Dorien Weltevrede, onze draaister voor 2018 !

E-mailadres info@potteriekleinschalig.nl

Website www.potteriekleinschalig.nl


2 en 3. Monique van Lierop (dubbele kraam)

E-mailadres monique-jan@hotmail.com

Website www.fictile4friends.nl


4 en 5. Christiane Hamblok (dubbele kraam)

E-mailadres christiane_hamblok@hotmail.com

Website www.keramiekmarktdordrecht.nl


6. Angela Jongerius

E-mailadres angelaaz@live.nl

Website www.angelaazpottenbakkerij.nl

 


7. Bea Riksen

E-mailadres bea.riksen@gmail.com

Website www.bea-riksen.nl


8. Bernadette de Wijs

E-mailadres bernadettedewijs@gmail.com

Website www.celticceramicart.com


9. Brigitte Meyssen

E-mailadres brigittemeyssen7@gmail.com

Website www.martine-brigitte.be


10. Carien van Dongen

E-mailadres carienvandongen@home.nl

Website www.steengoedweekend.nl

 


11. Mirjam Schellekens

E-mailadres mirjamschellekens@gmail.com

Website www.klei-en-zo.nl www.mirjamschellekens.nl


12. Jolanda Nabben

E-mailadres jolandanabben@hotmail.com

Website www.jolandanabben.nl

 


16.  Gerreke van Veen   

E-mailadres gerreke@ecru.nl

Website www.ecru.nl


ConnIE en Bert Braanker, bestuurslid, geen kraam

E-mailadres conniebraanker@dekleister.nl

Website www.dekleister.nl



31. Ans Vink

E-mailadres ansvinkeramiek@gmail.com

Website www.ansvink.nl



27. Ineke van Eden

E-mailadres ivaneden@me.com

Website www.inekeramiek.nl


33. Gerda van den Bergh-Arents

E-mailadres gvdbergh-arents@ziggo.nl

Website www.ceramicarts.nl


34. Daniel Bende

E-mailadres daniel@dfb-keramiek.nl

Website www.dfb-keramiek.nl


35. marja michielsens

E-mailadres marjamichielsens@home.nl

Website  www.mmkeramiek.nl


24. Anita van Iersel - van Hest

E-mailadres ierselha@hotmail.com

Website www.anitavaniersel.nl


28. Sandrina Kreek

E-mailadres sandrinakreek@gmail.com

Website www.skeramiek.nl


43. Bettina Kors

E-mailadres bettina.kohrs@web.de

Website www.bettina-kohrs.de/


40. Caroline Peeters 

E-mailadres info@carolinepeeters.nl

Website www.carolinepeeters.nl


41. Sylvia vd Kamp

E-mailadres JKamp1974@kpnmail.nl

Website www.sylvia-vd-kamp.nl


42. Saskia van Beek

E-mailadres info@saskiavanbeek.nl

Website www.saskiavanbeek.nl


25. Odette Frijters

E-mailadres info@atelierodette.com

Website www.atelierodette.com


13. Petra de Jong

E-mailadres jhvanveen40@gmail.com

Website www.kleigoedkeramiek.nl


14. jeannette Huizenga-Luteijn

E-mailadres jeannette@jjhuizenga.nl

Website www.jhl-keramiek.nl



17. Marlies Jetses

E-mailadres info@marliesjetses.nl

Website www.marliesjetses.nl


18. edith verfonkschot

E-mailadres edith2808@gmail.com

Website www.steengoed-keramiek.nl



20. Karin van der Pas

E-mailadres kerakarin@hotmail.com

Website www.kerakarin.markita.nl


44. Huub Trompenaars

E-mailadres huub@ceramoureuse.nl

Website www.ceramoureuse.nl


45. Ton Erwich

E-mailadres galeriedebuut@hotmail.co

Website www.galeriedebuut.nl


46. Juliette Dieudonné

E-mailadres julroosd@gmail.com

Website www.keramiekjuliette.wix.com/keramiekjuliette


47. Christa Kloppenborg

E-mailadres cpm.kloppenborg@xs4all.nl

Website www.chrisklop.nl


48. Anja Temmink-Stolk

E-mailadres ebtemmink@home.nl

Website www.lamozanja.nl


49. Hannie Wolsink

E-mailadres h.wolsink@home.nl

Website www.hanniewolsink.com


50. Hil en Jacques Jongejan

E-mailadres jongejan49@gmail.com

Website www.jongejankleikunst.nl


51. Inge Aarden

E-mailadres inge.aarden@hetnet.nl

Website www.ingeaarden.nl


52. Anja Mensen-Mirja Sterrenburg

E-mailadres a.mensen@live.nl

Website www.anja-keramiek.com

E-mailadres mirjaster@icloud.com

Website volgt


53. Frits Theuns

E-mailadres frits.theuns@hetnet.nl

Website geen website


54. Janneke de Jong 

E-mailadres jongkeramiek@gmail.com

Website www.jongkeramiek.nl


37. Nettie Rumping

E-mailadres jmrumping@planet.nl

Website www.nettierumping.nl


39. wendy glas

E-mailadres polderweg@hotmail.com

Website www.wendyglas.nl


55. Elleke van der Keur-van Wijngaarden

E-mailadres elleke@keramel.nl

Website www.keramel.nl


56. Els Bleijenberg

E-mailadres els@uniekkeramiek.nl

Website www.uniekkeramiek.nl


57. Nienke Wallinga

E-mailadres n.wallinga@kpnmail.nl

Website http://keramisten-noordholland.nl/


58. Bernadette en Hans te Wierik

E-mailadres info@hbtewierik.nl

Website www.hbtewierik.nl


59. Lisanne Ceelen

E-mailadres info@lckeramiek.nl

Website www.lckeramiek.nl


61. paul werner

E-mailadres pcjwerner@hotmail.com

Website www.pwkeramiek.nl


65. Kees de Man

E-mailadres  Kees@atelier0053.nl

Website  www.atelier0053.nl


66. Nausika Raes

E-mailadres ateliernausika@hotmail.com

Website www.nausika.be