Home » Aanmeldingen
Datum Naam E-mailadres Website KvK Bijzondere wensen
25-5-2021 15:44 Ton van der End opdemeel@hotmail.com Arthonie.nl
25-5-2021 15:45 Marlene van Alphen marlenevanalphen@hotmail.com Marlenevanalphen.nl
25-5-2021 18:23 Anne-Marie Delissen a.delissen@pporotterdam.nl Instagram Anne~Marie Delissen
25-5-2021 19:33 Ans Pelgrim anspelgrim@gmail.com www.anskunst.nl Indien mogelijk een dubbele kraam (uiteraard tegen dubbele prijs)
25-5-2021 19:52 Hamblok Christiane christiane_hamblok@hotmail.com htttps://jpschreurs.classy.be/WebsiteChristiane/index.html graag 2kramen a.u.b
26-5-2021 08:35 Ans Vink ansvinkeramiek@gmail.com www.ansvink.nl 30261779 Ik sta graag ergens in de binnenring indien mogelijk.!! Ik heb na de markt vorig jaar al foto's ingeleverd bij Bert voor op de poster.  laten we hopen op weer een gewone markt!!
26-5-2021 08:42 Femke ter Brake femketerbrake@gmail.com www.femkekeramics.com
26-5-2021 15:34 Petra Genemans petragenemans@live.nl www.keramiekstudio.nl Dicht bij wc's.
26-5-2021 17:54 Nausika Raes ateliernausika@hotmail.com www.nausika.be
26-5-2021 21:00 Nettie Rumping jmrumping@planet.nl www.nettierumping.nl 65326172
27-5-2021 12:14 Jolanda Nabben jolandanabben@hotmail.com www.jolandanabben.nl 54206022 Indien mogelijk een vrijstaande of een hoekkraam. Bedankt!  
27-5-2021 14:33 Christiane & Holger Weissmann chw.keramik@gmail.com chw-keramik.de 1775775 Handwerkskammer Düsseldorf  Betriebsnr.: 1775775    Stand bitte am Ende oder am Anfang einer Reihe, um Nachbarn nicht mit der Dekoration zu belästigen
27-5-2021 18:49 Monica van Raavens monicavanraavens@hotmail.com mojoceramics op instagram
28-5-2021 07:34 Laura Hilhorst laura@terrakotta.nl www.terrakotta.nl Een hoekstand zou ik bijzonder fijn vinden.
28-5-2021 11:11 Daniel Bende daniel@dfb-keramiek.nl www.dfb-keramiek.nl 37142356
28-5-2021 13:14 Bea Riksen bea.riksen@gmail.com https:www.bea-riksen.nl 24466194
29-5-2021 11:43 Annelies van Tetering info@ceramics-glaze.com www.ceramics-glaze.com
29-5-2021 14:22 Noortje Meijerink info@noortjemeijerink.nl https://www.noortjemeijerink.nl 17241449
29-5-2021 18:49 Tjitske Koopmans tjitskekoopmans57@gmail.com tjitskekoopmanskeramiek.nl
30-5-2021 16:55 Gerda Huijssen info@ghkeramiek.nl www.ghkeramiek.nl 67291546
1-6-2021 19:29 Hannie Wolsink h.wolsink@home.nl www.hanniewolsink.nl Graag een plaats ergens in het midden, liever niet langs de rand
2-6-2021 10:55 KLEI keramiek magazine vera.zegerman@klei.nl www.klei.nl 41179607
5-6-2021 10:31 Marlene Nobel marlene@art-noble.nl www.art-noble.nl 56771703 Geen bijzondere wensen, maar ik word altijd wel blij van een kraam op de hoek.
7-6-2021 15:12 Rieke de graaff rieke@degraaff.biz Rieke.degraaff.biz
9-6-2021 12:18 Jacqueline Tijssen info@tijssenkeramiek.nl Www.tijssenkeramiek.nl 30259569562
10-6-2021 09:22 Stefania Napolitano stefania.pablo72@gmail.com www.schizzart.com 76203468
11-6-2021 08:50 Edith Verdonkschot edith2808@gmail.com www.steengoed-keramiek.nl Indien mogelijk op een hoek
11-6-2021 09:02 Gerard Molenaar gamolenaar@hotmail.com SKNN-keramiek.nl
11-6-2021 10:10 Katja Schellekens katja@katjaschellekens.nl www.keramiekuitrotterdam.nl 24462806
11-6-2021 14:26 Tanja de Rijk-van der Steen info@keramiekrijk.nl www.keramiekrijk.nl 30287122 graag een extra balk voor wandobjecten,  vlakbij Dorien Weltevrede
12-6-2021 14:16 Dorien Weltevrede info@potteriekleinschalig.nl Potterie kleinschalig 
13-6-2021 21:22 Angela Jongerius angelaaz@live.nl www.angelaazpottenbakkerij.nl 18063025 Ik heb geen bijzondere wensen maar ik wil met totaal ander werk dan eerdere jaren komen. Dit werk is gedraaid en 50 cm hoog. Dordrecht is de eerste en enige markt waar ik me dit seizoen voor inschrijf dus ik heb nog geen overzichtspresentatie.
14-6-2021 11:27 Bibi Kriek bibikriek@gmail.com www.kriekkeramiek.be
14-6-2021 20:58 Antoinette Schoonderbeek antoinette.schoonderbeek@gmail.com antoinette schoonderbeek.nl
17-6-2021 15:48 Stef de Reuver info@stefdereuver.nl www.stefdereuver.nl 09215923
17-6-2021 17:44 Marja Stekhoven marja@stekhoven.com www.stekhoven.com Graag een hoekplaats vanwege de waterbak met de drijvende stenen, Bedankt.
18-6-2021 18:57 Juliette Dieudonné julroosd@gmail.com www.keramiekjuliette.com 65651154
20-6-2021 17:45 Kees de Man kdeman@upcmail.nl www.atelier0053.nl Graag een achterzeil
20-6-2021 18:04 Marie-Anne Ver Eecke potsculptures@outlook.com www.potsculptures.com Even uitleg foto kraam. Ik heb er géén dus heb ik een voorstelling gemaakt hoe ik dit opstel.
20-6-2021 21:42 Anita van Iersel ierselha@hotmail.com www.anitavaniersel.com Graag een hoekkraam/kraam aan het eind van een rij.
21-6-2021 08:47 Lia Bosch info@liabosch.nl www.liabosch.nl
21-6-2021 14:54 Huub Trompenaars huub@ceramoureuse.nl www.ceramoureuse.nl 78523028
25-6-2021 09:43 Astrid Mennen astridsstudio@gmail.com instagram.com/ateliermennen 80519938
28-6-2021 06:57 Yolanda Baanen keramiek@by-yolan.nl Yolandabaanen.exto.nl