Keramiekmarkt Dordrecht
 

Prijswinnaars van de afgelopen jaren

2016

De jury bestond dit jaar uit galeriehouder Brigitte Vos (www.dubio.nl), docent draaien Karin Welhuis (www.atelier2pk.nl) en docent handvormen Yves de Block (www.yvesdeblock.nl)

Juryprijs Eervolle vermelding
Ton Erwich Noëlle Lamers
www.galeriedebuut.nl www.de-rode-scherf.nl

 winnaar

 Winnaar

  

2015    
Winnaar juryprijs Annet Leichel Jos van Alphen
Eervolle vermelding www.annetleichel.nl www.schalen-en-bokalen.nl
     
2014    
Winnaar juryprijs Paz Sanz Fle www.pazsanz.nl
Eervolle vermelding Adelheid Glatt www.adelheidglatt.tumblr.com
     
2013    
Winnaar juryprijs Carla de Vrijer www.dekleinood.nl
Eervolle vermelding Lut Brackx www.lutbrackx.be
     
2012    
Winnaar juryprijs Fernand Everaert www.fernand-everaert.be
Eervolle vermelding Marga Boogaard www.margaboogaard.nl
Publieksprijs  Mario Buyk www.maribu.nl
     
2011    
Winnaar juryprijs Conny Pols  www.connypols.nl
Eervolle vermelding Katja van Breedam www.katjavanbreedam.be
Publieksprijs  Hes van de Voort  www.halfmoonraku.blogspot.com
     
2010    
Winnaar juryprijs Holger Weissmann www.chw-keramik.de
Publieksprijs  Gerreke van Veen www.ecru.nl
     
2009    
Winnaar juryprijs Olga van der Lans www.olgavanderlans.nl
Publieksprijs  Anita van Iersel  www.anitavaniersel.nl
  © svenART productions - Google Analytics